/ 4 نظر / 44 بازدید
حسن

با سلام تقابل تمام عیار دو جبهه تاریخی ما می‌توانیم و ما نمی‌توانیم، یک بار در تاریخ مشروطه و با رویارویی دو تئوری مشروطه شرطی غربی و وارداتی و مشروعه شرعی اسلامی اتفاق افتاد که نتیجه آن در نهایت انحراف انقلاب مشروطه و به دار آویخته شدن شهید آیت الله شیخ فضل الله نوری شد. جلال آل احمد که خود در سال‌های پایینی عمرش به مقابله تمام عیار با جبهه غربزدگی و به تعبیر خودش روشنفکران خائن پرداخت با عبور از ظاهر ماجرای بر دار رفتن شیخ شهید، تفسیر تاریخی و تئوریک خود را چنین اظهار کرد: «من نعش آن شهید شیخ فضل الله نوری را بر بالای دار همچون پرچمی می دانم که پس از دویست سال کشمکش، به نشانه‌ی استیلای غربزدگی بر بام این مملکت افراشته شد.»

پری

سلام ممنونم از نظرتون. با اجازه لینکتون میکنم.از موضوع وبتون خوشم اومد.گذاشتم سرفرصت بیام و همه شو بخونم!!

نصف نفر

سالهای پایانی منظورشون بود غلط املایی رو گفتم بعدشم الان قضیه چیه یادی از قدیما کردین؟ شکیب منم چیزی سر در نیاوردم خیالت راحت مشکل از گویندس نه خواننده هه بعدشم برداشتهای ما از دین وخود ما هستیم که عوض میشیم ودین همانی هست که بوده جوابیه برداشتکی که از این گفته داشتم هه

b

صرفا جهت اطلاع ادرسي كه دادم ورود به سيستم بازاريابي جديديه كه ميتونه از 450 الي چهار ميليونو پانصد هزار و حتي بيشتر واسه فعالان اون درامد در بر داشته باشه . مستقيم و بي واسطه!!